درباره پارس سارایه

شرکت صنایع تجهیزات پارس سارایه به عنوان یکی از صنایع هلدینگ شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس با محوریت تمرکز بر فعالیت در زمینه صنعت فولاد و فن آوری های مرتبط در سال 1391 تاسیس شده است، که با هدف طراحی و ساخت کلیه تجهیزات اصلی و جانبی کارخانجات فولادسازی در داخل کشور، اقدام به ارائه خدمات و سرویس دهی می نماید. همچنین کارگاه ساخت شرکت پارس سارایه، در شهرک صنعتی شمس آباد به مساحت ۲۰ هزار متر مربع واقع می باشد.

آگهی شناسایی تامین کنندگان

شرکت صنایع تجهیزات پارس سارایه جهت انتقال تجهیزات و تولیدات خود به دست مشتری نهایی آمادگی خود را در جهت عقد قرارداد و استفاده از شرکت های حوزه حمل نقل, بار های ترافیکی و غیر ترافیکی، انواع تریلی, بوژی و بار ها بالاتر از عرض 5 متر در سرارسر کشور اعلام آمادگی می نماید. جهت همکاری از طریق info@parssarralle.ir و یا شماره تماس 02156236112 با ما در ارتباط باشید.

راه حل های EPC

با دهه‌ها تجربه در مهندسی صنایع تمام مراحل پروژه‌های EPC با مهندسی جزئیات، تهیه تجهیزات و مواد لازم اجرا میگردد

امکانات تولید

تجهیزات پیشرفته طراحی شده توسط مهندسین شرکت پارس سرای با تیم متخصص متعهد تضمین می کند که فرآیند تولید از بالاترین استانداردهای روز دنیا پیروی می کند.

نصب و راه اندازی

دانش و مراجع بین المللی ما توانایی های ما را برای بهینه سازی کارخانه های مشتریان و افزایش بهره وری آنها ثابت می کند. ما یک شرکت EPC هستیم که تمام مراحل از کارهای عمرانی تا راه اندازی را پوشش می دهیم.

shape
shape

پیشتاز در بازار ساخت تجهیزات صنعت فولاد

افتخارات و گواهینامه ها

خط مشی

خط مشی کیفیت

شرکت صنایع تجهیزات پارس سارایه در راستای بهبود کیفیت بر اساس دانش فنی پرسنل، بکارگیری ماشین آلات مدرن، اشاعه و ترویج کار گروهی و حفظ صیانت ازنیروی انسانی و توجه به طرفهای ذینفع و برقراری توسعه پایدار از الگوی نظام مدیریت یکپارچه بر پایه الزامات استانداردهای خارجی ، استانداردهای ملی و محلی و سایر الزامات مشتریان برای نیل به اهداف بهره می گیرد.

خط مشی مدیریت

شرکت صنایع تجهیزات پارس سارایه همسو با سیاست های کلان رشد اقتصادی کشور و الزمات ذینفعان خود، همواره در تلاش است تا با سرلوحه قراردادن اصول نظام مدیریت کیفیت ، بهره گیری ار روش های مدیریت استراتژیک و نگاه به آیند ه ای بهتر در جهت توسعه پایدار و مدل های سرآمدی، جایگاه و موقعیت شرکت را به صورت مستمر ارتقاء و بهبود دهد.

خط مشی طراحی

شرکت صنایع تجهیزات پارس سارایه با دانش و نوآوری که در طراحی و مهندسی تجهیزات دارد، کلیه نیازهای کارفرمایان را درک و طیف وسیعی از طراحی مفهومی، مهندسی، ساخت و راه ندازی را اجراء می کند.

خطوط تولید

نصب و راه اندازی
سازه های فلزی
جرثقیل سازی
تجهیزات معدنی و انتقال مواد
تجهیزات فولاد سازی

پروژه ها

450 + پروژه های اجرایی

38 + تقدیرنامه ها

240 + پرسنل

12 + سال تجربه

اخبار و رویدادها

برخی از مشتریان ما

brand name

شرکت معدنی و صنایع معدنی ارزش آفرین

brand name

شرکت آهک قلعه گنج

brand name

مجتمع فولاد البرز ناب آرش

brand name

شرکت فولاد خوزستان

brand name

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

brand name

شرکت فولاد بوتیای ایرانیان

brand name

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

brand name

شرکت فولاد آلیاژی ایران

brand name

شرکت فولاد هرمزگان

brand name

مجتمع فولاد مبارکه

brand name

شرکت سیمان تهران